Examens oppgave : Feil på Spøkelses Tog

Spurt ${formatDate(1573485092)} av Kenneth Henrik Olsen | Siste svar ${formatDate(latestComment().postDate.timestamp)} av ${latestComment().author.name}

Kenneth Henrik Olsen

Subscribed
Subscribe

god dag godt folk.

Leser til examen og driver litt eksamens trening. Oppgaven lyder slik .

EXAMENS oppgave : fornøyelses park

En fornøyelses park har feil på spøkelses toget. Flere av de elektrisk dukkene, Automata Mechanica Arcana beveger seg med uprogrammerte funksjoner og gjester har melder inn å bli fysisk skadet. I tillegg stopper spøkelsestoget midt inni den dypeste delen av tunellen. Der hvor bøddelen skal halshugge en demon fra helvete . Der har også lyset tendens til å slå seg av og på, uten grunn .

Flere gjester har blitt meldt savnet på stedet og politiet gjør tekniske og taktiske undersøkelser. Ditt firma har blitt kontaktet for å få spøkelsestoge tilbake i drift. Dokumentasjon av utbedringene skal leveres til havarikommisjonen og påtalemyndigheter. Prosjektleder er syk og du blir send ut alene, uten bistand . Forklar hvordan du går frem . God fornøyelse !

Er det riktig av meg å bruke NEK740 på denne ?

Helpful answer marked by forum leader Løst
Svar
  • Rediger
  • Slett
  • Utesteng bruker
  • Fjern utestenging
FSE Lav- og høyspenning

Godkjent FSE-opplæring for deg som jobber med elektriske anlegg. Hold deg oppdatert slik at du og dine kolleger får en trygg arbeidsdag. Les mer.

Svar (${ thread.comments.length })

${comment.author.name}

Forumleder
Postet ${formatDate(comment.postDate.timestamp)}
Bra svar markert av forumleder Bra svar
Svar
  • Rediger
  • Fjern
  • Utesteng bruker
  • Fjern utestenging
Denne kommentaren er fjernet.

Edit your answer

Legg til svaret ditt

Trainor logo

Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.
Allerede medlem? Logg inn

Registrer deg nå
Forumbrukere vil ikke se navnet og bildet ditt. Forumledere vil fortsatt se kontodetaljene dine.
Poster som:
${form.anon ? form.name : currentUser.firstName + ' ' + currentUser.lastName}
Du mottar opp til en e-post om dagen når det skjer noe i tråden.

Du har for øyeblikket ikke mulighet til å poste innlegg.

Logget inn som:
${ currentUser.firstName + ' ' + currentUser.lastName }
Min profil
Trainor logo
Opplæring for fagfolk. Av fagfolk.

Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.

Registrer deg

Allerede medlem? Logg inn

Relevante kurs

Trenger du sertifisering, opplæring eller kurs i elsikkerhet? Enten du velger e-læring, et webinar eller et instruktørledet kurs fra Trainor, er kurset laget av våre fremste eksperter. Alt til det beste for din læring og sikkerhet.

Vi fraskriver oss ethvert ansvar for innhold publisert i forumet som følge av force majeure, samt for eventuelle konsekvenser som måtte oppstå på grunn av feiltolkning eller bruk av utdatert informasjon i foruminnlegg.