5 sikre ny versjon

Spurt 9:51 - 14.8.2014 av Installat|Siste svar 5:16 - 18.8.2014 av Forumleder

Installat

Vil Nelfo sin nye versjon av 5 sikre dokumenter bli tilgjengelig hos trainor, slik de gamle er idag?
Helpful answer marked by forum leaderLøst
FSE Lav- og høyspenning

Godkjent FSE-opplæring for deg som jobber med elektriske anlegg. Hold deg oppdatert slik at du og dine kolleger får en trygg arbeidsdag. Les mer.

Svar (1)

Forumleder

Postet 5:16 - 18.8.2014
Nei, dessverre blir ikke ny versjon av 5 sikre tilgjengelig hos andre enn Nelfo (kun for medlemmer, eller kan kjøpes i Nelfobutikken/Elforlaget).

Det er kun den første versjonen av 5 sikre som er tilgjengelig på Trainor og DSB sine hjemmesider. Dette var noe kolleger i Trainor ""grein"" seg til, med støtte fra DSB, da disse første gang ble utgitt. Vi ønsker selvfølgelig å ha nyeste versjon på vår hjemmeside, men dette har med Nelfos konkurransefortrinn å gjøre, siden det er de som er utvikler.

Spørsmål med hensyn til fri tilgjengelighet av 5 sikre (nyeste versjon) må eventuelt rettes til DSB.

Legg til svaret ditt

Trainor logo

Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.
Allerede medlem? Logg inn

Registrer deg nå
Trainor logo
Opplæring for fagfolk. Av fagfolk.

Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.

Registrer deg

Allerede medlem? Logg inn

Relevante kurs

Trenger du sertifisering, opplæring eller kurs i elsikkerhet? Enten du velger e-læring, et webinar eller et instruktørledet kurs fra Trainor, er kurset laget av våre fremste eksperter. Alt til det beste for din læring og sikkerhet.