Hei, jeg har eksamen i elektriker faget om ca. en måned. jeg lurer på om det er noe viktige ting som det er lurt at jeg bør skrive ut og ha med som hjelpemiddel?
Godkjent FSE-opplæring for deg som jobber med elektriske anlegg. Hold deg oppdatert slik at du og dine kolleger får en trygg arbeidsdag. Les mer.
Du bør vel først og fremst repetere det vesentligste av det du har lært. Kanskje skrive ned noen hovedpunkter, og ta med dette i tillegg til lærebøker og "gamle" notater fra undervisningen.
Det er dessuten fint å lese seg litt opp på Montørhåndboka.
Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.
Allerede medlem? Logg inn
Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.
Allerede medlem? Logg inn
Trenger du sertifisering, opplæring eller kurs i elsikkerhet? Enten du velger e-læring, et webinar eller et instruktørledet kurs fra Trainor, er kurset laget av våre fremste eksperter. Alt til det beste for din læring og sikkerhet.