Har et prosjekt der vi gjerne skulle hatt hjelp med en avklaring når det gjelder etasjefordelinger.
1. Kan etasjefordeling plasseres på et mellomrepo i trapperommet (blir da plassert midt mellom to etasjer) ?
Kan det kompenseres med AMS-display i sikringsskap i leiligheten for rullestolbrukere som da ikke får tilkomst til etasjefordelingen?
2. I det samme boligprosjektet som er på fem etasjer så er plan 5 inntrukket fra fasade, noen blokker har en og noen to leiligheter i plan 5. Er det da mulig å unngå etasjefordelinger og plassere alle målere i hovedtavle i kjeller ?
Målere ville jo uansett blitt plassert i etasjefordeling i plan 4 hvis etasjefordelinger må leveres.
Løst
Godkjent FSE-opplæring for deg som jobber med elektriske anlegg. Hold deg oppdatert slik at du og dine kolleger får en trygg arbeidsdag. Les mer.
Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.
Allerede medlem?
Logg inn
Du har for øyeblikket ikke mulighet til å poste innlegg.
Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.
Allerede medlem? Logg inn
Trenger du sertifisering, opplæring eller kurs i elsikkerhet? Enten du velger e-læring, et webinar eller et instruktørledet kurs fra Trainor, er kurset laget av våre fremste eksperter. Alt til det beste for din læring og sikkerhet.