jeg skal skjøte inntakskabel fra gammel lagt 10mm2 i bakken til 16mm2 i vegg pågrunn av større strømføringsevne i vegg i fagprøven. dette må gjøres for å unngå å grave ny inntakskabel til huset.
hvordan burde jeg forklare dette til sensor på en riktig måte? dette skal skjøtes i et inntakskap med sånne klemmer man fester på skinner
Løst
Godkjent FSE-opplæring for deg som jobber med elektriske anlegg. Hold deg oppdatert slik at du og dine kolleger får en trygg arbeidsdag. Les mer.
Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.
Allerede medlem?
Logg inn
Du har for øyeblikket ikke mulighet til å poste innlegg.
Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.
Allerede medlem? Logg inn
Trenger du sertifisering, opplæring eller kurs i elsikkerhet? Enten du velger e-læring, et webinar eller et instruktørledet kurs fra Trainor, er kurset laget av våre fremste eksperter. Alt til det beste for din læring og sikkerhet.